Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip

The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip

Jan. 24, 2019Denmark103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Drakan po planifikon të pushtojë Malësinë dhe të shkatërrojë të gjitha format e pavarësisë. Dina, Nico dhe familja e tyre jetojnë një ekzistencë të rrezikshme nomade. Dina së shpejti takohet me një të huaj misterioz (babai i saj Sezuan) por, kur Davin dhe Nico burgosen, ajo detyrohet të shkojë në një udhëtim të rrezikshëm me të për t’i liruar. Ajo do të zbulojë se Sezuan ka aftësi të jashtëzakonshme të mbinatyrshme që i zotëron edhe ajo.

The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skammerens Datter II: Slangens Gave
Vlerësimi IMDb 5.5 590 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 53 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip