Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip

The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip

E vërteta është arma e saj.Mar. 26, 2015Denmark96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Dina ka trashëguar padashur aftësitë e mbinatyrshme të nënës së saj, e cila është në gjendje të shohë në shpirtrat e njerëzve të tjerë dhe t’i bëjë ata të ndihen të turpëruar nga vetja e tyre. Kur trashëgimtari i vetëm i fronit akuzohet padrejtësisht për vrasje të tmerrshme të familjes, nëna e Dinës me një pretekst të rremë joshet te Dunark për ta bërë atë të rrëfehet. Duke përdorur aftësinë e saj për qëllime të gabuara, gruaja është zënë rob dhe Dina do të duhet jo vetëm të zbulojë të vërtetën në lidhje me krimin, por edhe të mbrojë veten nga një luftë e rrezikshme për pushtet që do të vërë jetën e saj në rrezik.

The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skammerens datter
Vlerësimi IMDb 6 3,568 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 132 vota

Regjizori

Kenneth Kainz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Clovehitch Killer (2018)
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Hillbilly Elegy 2020
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Entrapment 1999
Sentinelle 2021
The Hater (2020)
Space Sweepers 2021
Naandhi 2021
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip