Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Seventh Day 2021

The Seventh Day 2021

God help us.Mar. 26, 2021United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rastet e posedimit po rriten vazhdimisht. At Peter, një ekzorcist i njohur, mbikëqyr trajnimin e priftërinjve të rinj për t’u siguruar që ata janë në gjendje të identifikojnë rastet e zotërimit demonik dhe t’i zgjidhin ato duke përdorur ritet e ekzorcizmit. At Daniel Garcia është nxënësi më i fundit në rend kronologjik. Ndërsa At Peter dhe At Daniel zhyten gjithnjë e më shumë në ferrin që mundon jetën e përditshme, kufijtë midis së Mirës dhe së Keqes do të bëhen gjithnjë e më të paqarta dhe të hutuara.

The Seventh Day 2021
The Seventh Day 2021
The Seventh Day 2021
The Seventh Day 2021
Titulli origjinal The Seventh Day
Vlerësimi IMDb 4.4 1,341 vota
Vlerësimi TMDb 6 56 vota

Regjizori

Aktorët

Guy Pearce isFather Peter
Father Peter
Keith David isFather Louis
Father Louis
Stephen Lang isArchbishop
Archbishop
Hannah Alline isMrs. Miller
Mrs. Miller
Heath Freeman isMr. Miller
Mr. Miller
Vadhir Derbez isFather Daniel
Father Daniel
Major Dodge isMr. Giroux
Mr. Giroux
Ben Hicks isCoroner
Coroner
Gail Cronauer isArchbishop's Secretary
Archbishop's Secretary
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Djinn (2021)
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
What Lies Below 2020
Vampires vs. the Bronx 2020
Captive (2021)
Shark in Venice 2008
Jakob’s Wife 2021
Hannibal 2001
Species 1995
Hannibal Rising 2007
The Clovehitch Killer (2018)
The New Mutants 2020