Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Scary House (2020)

The Scary House (2020)

Oct. 30, 2020Austria100 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Hendrik është gjashtëmbëdhjetë vjeç dhe jeton në një qytet të madh kur zbulon me zhgënjim se nëna e tij po planifikon të shkojë me të dhe vëllain e tij të vogël Eddi në një qytet të vogël në jug të Austrisë.

Me të mbërritur, ai zbulon se shtëpia në të cilën tani jetojnë konsiderohet e mallkuar nga banorët lokalë, të cilët tregojnë se si një nënë brenda saj helmoi dy fëmijët e saj shumë dekada më parë. Kur Eddi sonambul fillon të vizatojë simbole të çuditshme në mure, Hendrik me ndihmën e miqve të rinj do të përpiqet të zbulojë se çfarë sekreti fsheh shtëpia në të vërtetë.

The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
The Scary House (2020)
Titulli origjinal Das schaurige Haus
Vlerësimi IMDb 5.4 2,096 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 99 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Frontier(s) 2007
Clash of the Titans 1981
Captive (2021)
A Whisker Away 2020
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
The Barber 2002
Sator 2020
Wonder Woman 2017
Highlander: The Source (2007)
Yes Day 2021