Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Road (2009) me Titra Shqip

The Road (2009) me Titra Shqip

Në një moment bota ndryshoi përgjithmonë.Nov. 25, 2009USA111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë dhe djali i tij enden në territorin amerikan pas një katastrofe të papërcaktuar. Destinacioni i tyre është Jugu, ku ata shpresojnë të shpëtojnë nga temperaturat e ngrirjes, edhe nëse nuk e dinë se çfarë i pret. Me ta ata kanë vetëm një armë për t’u mbrojtur nga sulmet e bandave kanibale që vrapojnë në kërkim të viktimave dhe një karrocë të ndryshkur me pak ushqim.

The Road (2009) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Road
Vlerësimi IMDb 7.2 229,554 vota
Vlerësimi TMDb 7 2,802 vota

Regjizori

John Hillcoat
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Child 2008
Jathi Ratnalu 2021
Passengers (2016) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Elite Squad 2007
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Soul (2020)
Crash 2005
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Like Father (2018) me Titra Shqip