Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Right One 2021

The Right One 2021

How do you choose when he's the same guy?Feb. 05, 2021Canada96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Sara, një shkrimtare që lufton me bllokimin klasik të shkrimtarit, ka nevojë për frymëzim. Ajo e gjen atë kur rastësisht përplaset me Godfrey, një burrë që shpesh ndryshon personalitet dhe alter ego për të shmangur përballjen me të kaluarën e tij dhe realitetin që e rrethon. Kur ai është gati të fillojë t’i hapet Sarës, Godfrey zbulon se gruaja po e përdor atë si frymëzim për romanin e saj të ardhshëm dhe zhduket nga jeta e saj. Sara rrezikon të humbasë atë që në fund të fundit është burri i ëndrrave të saj.

The Right One 2021
Titulli origjinal The Right One
Vlerësimi IMDb 5.2 236 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 24 vota

Regjizori

Ken Mok
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Winter Passing 2006
Mission: Possible 2021
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021
21 Jump Street 2012
Coming 2 America 2021
The Map of Tiny Perfect Things 2021
Wicked (2021) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
The Last Shift 2020
Wheels of Fortune (2020)