Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Return of Ringo 1965

The Return of Ringo 1965

Dec. 08, 1965Italy95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy meksikanë kanë nënshtruar me terror një vend të vogël. Duke u kthyer nga Lufta Civile, Montgomery Brown zbulon se të gjitha pasuritë e tij janë konfiskuar prej tij nga kriminelët dhe, për më tepër, gruaja e tij, megjithëse i kishte qëndruar besnike atij, iu desh të premtonte se do të bëhej nusja e njërit prej të dyve. Megjithatë, gjatë një funerali të rremë, Brown dhe besnikët e tij mundin armiqtë e tyre.

Një western ironik dhe i bërë mirë që gjurmon me besnikëri disa pasazhe të “Odyssey” (kthimi i heroit) duke e transportuar atë në Perëndimin e Largët.

The Return of Ringo 1965
Titulli origjinal Il ritorno di Ringo
Vlerësimi IMDb 6.8 1,503 vota
Vlerësimi TMDb 7 33 vota

Regjizori

Aktorët

Giuliano Gemma isCapt. Montgomery Brown / 'Ringo'
Capt. Montgomery Brown / 'Ringo'
Lorella De Luca isHelen Brown / Hally Fitzgerald
Helen Brown / Hally Fitzgerald
Fernando Sancho isEsteban Fuentes
Esteban Fuentes
Antonio Casas isSheriff Carson
Sheriff Carson
Manuel Muñiz isMiosotis 'Morning Glory'
Miosotis 'Morning Glory'
Mónica Sugranes isElizabeth Brown
Elizabeth Brown
Víctor Bayo isJeremiah Pitt
Jeremiah Pitt
Tunet Vila isMimbreno
Mimbreno
Juan Torres isBartender at Mimbres' village
Bartender at Mimbres' village
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Man’s Land 2021
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
High Ground (2020)
Love’s Long Journey (2005) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
Cry Macho (2021) me Titra Shqip