Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip

The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip

Mbajeni Amerikën të mrekullueshmeJun. 29, 2016United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar dy vjet që kur Leo Barnes ndaloi së kryeri një hakmarrje të mjerueshme në ditën e gjykimit. Si shef i sigurisë për senatoren Charlie Roan, Leo ka për detyrë ta mbrojë atë gjatë kandidimit të saj për presidente. Por kur një tradhti i detyron ata të qëndrojnë në rrugët e Uashingtonit gjatë natës vjetore rituale në të cilën të varfërit dhe të pafajshmit bëhen viktima të të privilegjuarve, Leo dhe Charlie duhet të përpiqen të qëndrojnë gjallë deri në agim.

The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Purge: Election Year
Vlerësimi IMDb 6 92,813 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 4,095 vota

Regjizori

Aktorët

Elizabeth Mitchell isSenator Charlie Roan
Senator Charlie Roan
Frank Grillo isLeo Barnes
Leo Barnes
Betty Gabriel isLaney Rucker
Laney Rucker
Raymond J. Barry isLeader Caleb Warrens
Leader Caleb Warrens
Edwin Hodge isDante Bishop
Dante Bishop
Kyle Secor isMinister Edwidge Owens
Minister Edwidge Owens
Ethan Phillips isChief Couper
Chief Couper
Terry Serpico isEarl Danzinger
Earl Danzinger
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 5: The Redemption 1995
The Ordeal 2005
Wildcat 2021
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
The Clovehitch Killer (2018)
X-Men: Apocalypse 2016