Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 211 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip

Një traditë AmerikaneJul. 17, 2014United States104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë “ditës së spastrimit” vjetor, një grup i vështirë prej pesë qytetarësh do të zbulojë sesa larg mund të shkojnë për të mbrojtur veten dhe për të marrë vendime të pamundura. Gjatë natës, Leo, një rreshter i vetmuar që humbi djalin e tij një natë më parë, armatoset deri në dhëmbë për të marrë hak kundër atyre që ishin përgjegjës për vdekjen e djalit. Ai do të takojë Eva, një nënë beqare që jeton me vajzën e saj adoleshente Cali dhe ka nevojë për ndihmë, dhe Shane dhe Liz, një çift në prag të ndarjes.

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Purge: Anarchy
Vlerësimi IMDb 6.4 142,441 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Obsessed (2009) me Titra Shqip
The Alpines (2021) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip