Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Purge (2013) me Titra Shqip

The Purge (2013) me Titra Shqip

Një natë në vit, të gjitha krimet janë të ligjshëm.May. 31, 2013United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një Amerikë të shkatërruar nga krimi dhe mbipopullimi i burgjeve, qeveria ka vendosur një periudhë dymbëdhjetë orëshe në vit gjatë së cilës çdo krim ose vepër e kryer nuk ndëshkohet. Brenda 12 orësh, policia nuk mund të thirret, spitalet pezullojnë të gjitha format e ndihmës dhe qytetarët detyrohen të rregullohen vetë pa menduar shumë për pasojat. Kur një ndërhyrës hyn gjatë orëve “të lira” në shtëpinë e Sandin dhe fillon një sekuencë ngjarjesh kërcënuese, James (Ethan Hawke), gruaja Mary (Lena Headey) dhe fëmijët e tyre do të shohin kufijtë e tyre të testuar për të mbrojtur veten pa u transformuar vetë në monstra.

The Purge (2013) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Purge
Vlerësimi IMDb 5.7 208,091 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 6,653 vota

Regjizori

Aktorët

Ethan Hawke isJames Sandin
James Sandin
Lena Headey isMary Sandin
Mary Sandin
Max Burkholder isCharlie Sandin
Charlie Sandin
Adelaide Kane isZoey Sandin
Zoey Sandin
Edwin Hodge isBloody Stranger
Bloody Stranger
Rhys Wakefield isPolite Leader
Polite Leader
Arija Bareikis isMrs. Grace Ferrin
Mrs. Grace Ferrin
Tom Yi isMr. Cali
Mr. Cali
Chris Mulkey isMr. Halverson
Mr. Halverson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Captive (2021)
Sicario (2015) me Titra Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Antidote (2021) me Titra Shqip