Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Proposal (2009) me Titra Shqip

The Proposal (2009) me Titra Shqip

Këtu vjen ryshfeti ...Jun. 01, 2009USA108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Andrew është një punonjës i ri në New York i një kompanie të madhe, Margaret, një grua e vërtetë në karrierë, është shefja i tij i frikshëm. Por ajo është kanadeze, dhe ky është një problem për drejtuesit e saj – një problem që ajo e zgjidh lehtë duke shantazhuar Andrew. Ose ai pranon të martohet me të, duke marrë kështu shtetësinë, ose do të pushohet nga puna. Ai vë një fytyrë të mirë në lojën e keqe dhe të dy fillojnë të përgatiten për ngjarjen, duke e urryer njëri -tjetrin ngrohtësisht dhe duke mbajtur lart trillimet publike.

The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Proposal
Vlerësimi IMDb 6.7 305,816 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 4,970 vota

Regjizori

Anne Fletcher
Regjizori

Aktorët

Sandra Bullock isMargaret Tate
Margaret Tate
Ryan Reynolds isAndrew Paxton
Andrew Paxton
Mary Steenburgen isGrace Paxton
Grace Paxton
Craig T. Nelson isJoe Paxton
Joe Paxton
Betty White isGrandma Annie
Grandma Annie
Denis O'Hare isMr. Gilbertson
Mr. Gilbertson
Aasif Mandvi isBob Spaulding
Bob Spaulding
Michael Nouri isChairman Bergen
Chairman Bergen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Week Away (2021) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip