Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Prom 2020

The Prom 2020

Everyone deserves a chance to celebrate.Dec. 02, 2020United States132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dee Dee Allen dhe Barry Glickman janë yjet e skenës së qytetit të New York-ut që po përballen me një situatë kritike: shfaqja e tyre e shtrenjtë në Broadway është një hap i madh që u ka shkatërruar papritur karrierën e tyre. Ndërkohë, në një qytet të vogël në Indiana, nxënësja e shkollës së mesme Emma Nolan po përjeton një trishtim krejt të ndryshëm: përkundër mbështetjes së drejtorit të shkollës së mesme, kreu i shoqatës prindër-mësues e ka ndaluar atë të marrë pjesë në mbrëmjen e maturës me të dashurën e saj, Alyssa . Kur Dee Dee dhe Barry vendosin që gjendja e Emës është shkaku perfekt për t’i ndihmuar ata të rehabilitojnë imazhin e tyre publik, ata u nisën për një udhëtim me Angie dhe Trent, një palë tjetër aktorësh cinikë që kërkojnë një ngritje në karrierë. Por aktivizmi i tyre i famshëm i përqendruar në vetvete papritur i kundërpërgjigjet dhe të katër e gjejnë veten duke e kthyer jetën e tyre përmbys kur ata bashkohen për t’i ofruar Emës një natë ku ajo mund të festojë atë që ajo është në të vërtetë.

The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
The Prom 2020
Titulli origjinal The Prom
Vlerësimi IMDb 5.9 23,851 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 458 vota

Regjizori

Ryan Murphy
Regjizori

Aktorët

Meryl Streep isDee Dee Allen
Dee Dee Allen
James Corden isBarry Glickman
Barry Glickman
Nicole Kidman isAngie Dickinson
Angie Dickinson
Kerry Washington isMrs. Greene
Mrs. Greene
Keegan-Michael Key isPrincipal Hawkins
Principal Hawkins
Andrew Rannells isTrent Oliver
Trent Oliver
Ariana DeBose isAlyssa Greene
Alyssa Greene
Mary Kay Place isGrandma Bea
Grandma Bea
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Disciple (2020) me Titra Shqip
Down by Love (2016) me Titra Shqip
The Last Subway (1999) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Man About Dog 2004
Annette (2021) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Slate (2020) me Titra Shqip