Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 168 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip

The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip

Gëzuar Switchmas.Nov. 18, 2021USA106 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vjedhjes së një trashëgimie të çmuar, Mbretëresha Margaret dhe Princesha Stacy kërkojnë ndihmë nga Fiona, sozia e guximshme dhe kushërira e Margaretës. Për të rimarrë sendin, Fiona punëson një burrë magjepsës dhe misterioz nga e kaluara e saj … por misioni përfundon duke zgjuar një dashuri të vjetër për Krishtlindje dhe duke shkaktuar një shkëmbim krejtësisht të papritur.

The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Princess Switch 3: Romancing the Star
Vlerësimi IMDb 5.7 14 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 47 vota

Regjizori

Mike Rohl
Regjizori

Aktorët

Vanessa Hudgens isStacy De Novo / Queen Margaret Delacourt / Fiona Pembroke
Stacy De Novo / Queen Margaret Delacourt / Fiona Pembroke
Sam Palladio isPrince Edward
Prince Edward
Nick Sagar isKevin Richards
Kevin Richards
Remy Hii isPeter Maxwell
Peter Maxwell
Will Kemp isHunter Cunard
Hunter Cunard
Amanda Donohue isBianca Pembroke
Bianca Pembroke
Suanne Braun isMrs. Donatelli
Mrs. Donatelli
Mark Fleischmann isFrank De Luca
Frank De Luca
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Porto (2017) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Corpse Bride (2005) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Slaxx (2020) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip