Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Prey (2018) me Titra Shqip

The Prey (2018) me Titra Shqip

Oct. 05, 2018Cambodia94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xin, një polic kinez i fshehtë, arrestohet gjatë një bastisjeje ndaj bandës në të cilën ai është infiltruar. Ai është i lumtur në burg derisa të vihet në shënjestër nga një gardian i korruptuar, i cili është në një bashkim me entuziastët e pasur të gjuetisë njerëzore në pyllin aty pranë. Sidoqoftë, qeveria kineze nuk e ka braktisur njeriun e saj dhe ka gjetur gjurmë të tij falë pajisjes së tij GPS.

The Prey (2018) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Prey
Vlerësimi IMDb 5.5 243 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Queenpins (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Redemption Day 2021
Elite Squad 2007
X-Men: The Last Stand 2006
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip