Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Prey (2011) me Titra Shqip

The Prey (2011) me Titra Shqip

Apr. 12, 2011France102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Franck Adrien (Albert Dupontel), i dënuar për grabitje banke me gjashtë muaj burg, ndan një qeli me Jean Louis Morel në dukje të dobët. Jo shumë kohë pas lirimit të Morel, Franck zbulon se Morel është në të vërtetë një vrasës serial sadist të cilit i ka zbuluar shumë detaje të jetës së tij private. Nga frika për hir të të dashurve të tij, Franck duhet të dalë nga burgu, të gjurmojë Morel dhe në të njëjtën kohë të shmangë ekipet e specialistëve të policisë franceze që e gjuajnë.

The Prey (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Proie
Vlerësimi IMDb 6.7 5,361 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 136 vota

Regjizori

Eric Valette
Regjizori

Aktorët

Albert Dupontel isFranck Adrien
Franck Adrien
Alice Taglioni isClaire Linné
Claire Linné
Stéphane Debac isJean-Louis Maurel
Jean-Louis Maurel
Natacha Régnier isChristine Maurel
Christine Maurel
Sergi López isManuel Carrega
Manuel Carrega
Caterina Murino isAnna Adrien
Anna Adrien
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Mindhunters (2004) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
The Vault (2017) me Titra Shqip
Natasha 2007
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip