Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip

The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip

Nov. 17, 2021Australia126 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbarështuesi karizmatik Phil Burbank frymëzon frikë dhe respekt. Kur vëllai George sjell gruan e tij të re dhe djalin e saj për të jetuar në fermën e familjes, Phil i përçmon ata derisa e gjen veten të pambrojtur ndaj mundësisë për të rënë në dashuri.

The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Power of the Dog
Vlerësimi IMDb 6.6 323 vota

Regjizori

Jane Campion
Regjizori

Aktorët

Kirsten Dunst isRose Gordon
Rose Gordon
Jesse Plemons isGeorge Burbank
George Burbank
Kodi Smit-McPhee isPeter Gordon
Peter Gordon
Keith Carradine isGovernor Edward
Governor Edward
Genevieve Lemon isMrs. Lewis
Mrs. Lewis
Adam Beach isEdward Nappo
Edward Nappo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After.Life (2009) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
True Mothers (2020) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Safety 2020
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
The Power 2021
Honest Thief 2020
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip