Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 109 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Power 2021

The Power 2021

Jan. 14, 2021India154 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është një udhëtim që të ngre flokët përpjetë në botën e dy të dashuruarve ndërsa të dy familjet e tyre janë shkatërruar për hir të hakmarrjes dhe pushtetit dhe një vështrim argëtues se si ata ngrihen nga ajo gropë e epshit të gjakut dhe dëshpërimit, së bashku.

The Power 2021
The Power 2021
The Power 2021
Titulli origjinal The Power
Vlerësimi IMDb 5.7 1,525 vota
Vlerësimi TMDb 6 7 vota

Regjizori

Aktorët

Vidyut Jammwal isDevi Das Kalidas Thakur
Devi Das Kalidas Thakur
Shruti Haasan isPari (Praveen)
Pari (Praveen)
Mahesh Manjrekar isKalidas Haridas Thakur
Kalidas Haridas Thakur
Jisshu Sengupta isRamdas Kalidas Thakur
Ramdas Kalidas Thakur
Yuvika Chaudhary isShaila Ramdas Thakur
Shaila Ramdas Thakur
Sachin Khedekar isVishambhar Rana
Vishambhar Rana
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Live by Night (2016) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Joker (2019)
Sherni (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Battleship (2012) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip