Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Power 2021

The Power 2021

The darkest place is within...Jun. 03, 2021United Kingdom92 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

1973: Një infermiere e re detyrohet të punojë me turnin e natës në një spital të rrënuar ndërsa minatorët grevistë ndërpresin energjinë në të gjithë Britaninë. Por një prani e tmerrshme rri brenda mureve të spitalit që kërcënon të konsumojë vajzën dhe të gjithë rreth saj.

The Power 2021
The Power 2021
The Power 2021
Titulli origjinal The Power
Vlerësimi IMDb 5.6 1,811 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seance (2021)
Fear of Rain 2021
The Silence of the Lambs 1991
Hannibal 2001
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Son 2021
In the Earth (2021)
Things Heard & Seen 2021
The Seventh Day 2021
The Heiress 2021
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020