Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip

The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip

Apr. 18, 2019United States108 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një pelegrin i krishterë fillon një udhëtim të gjatë iniciues nga qyteti i tij i lindjes në qytetin e largët qiellor. Për të arritur në vijën e finishit, ai do të duhet të përballet me shumë sprova dhe të kapërcejë kurthet që do të vënë në dyshim besimin e tij.

The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Pilgrim's Progress
Vlerësimi IMDb 6 528 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 50 vota

Regjizori

Aktorët

David Thorpe isChristian Pilgrim (voice)
Christian Pilgrim (voice)
John Rhys-Davies isEvangelist (voice)
Evangelist (voice)
Kristyn Getty isThe Interpreter (voice)
The Interpreter (voice)
Tristan Beint isPliable (voice)
Pliable (voice)
Justin Butcher isHopeful (voice)
Hopeful (voice)
Stephen Daltry isThe Gatekeeper (voice)
The Gatekeeper (voice)
Andy Harrison isObstinate (voice)
Obstinate (voice)
Jasmine Jones isPiety (voice)
Piety (voice)
Jonathan Keeble isFaithful (voice)
Faithful (voice)
Rachel Marquez isPrudence (voice)
Prudence (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
Death Toll (2008) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)