Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Patriot 2000

The Patriot 2000

Some things are worth fighting for.Jun. 28, 2000United States165 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Karolina e Jugut, 1776. Benjamin Martin, një veteran i konfliktit midis Francezëve dhe Indianëve, hoqi dorë nga lufta përgjithmonë për t’iu përkushtuar familjes së tij. Edhe pse dikur ishte një ushtar i zgjuar dhe i egër, pasi u martua dhe pati shtatë fëmijë, ai varrosi të kaluarën e tij të dhunshme dhe tani është një fermer. Por ka një konflikt tjetër në horizont, këtë herë me Anglinë. Benjamin, nuk ka dëshirën më të vogël për t’u zhytur përsëri në grindje.

The Patriot 2000
The Patriot 2000
The Patriot 2000
The Patriot 2000
Titulli origjinal The Patriot
Vlerësimi IMDb 7.2 258,387 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 2,810 vota

Regjizori

Aktorët

Mel Gibson isBenjamin Martin
Benjamin Martin
Heath Ledger isGabriel Martin
Gabriel Martin
Joely Richardson isCharlotte Selton
Charlotte Selton
Logan Lerman isWilliam Martin
William Martin
René Auberjonois isReverend Oliver
Reverend Oliver
Jason Isaacs isCol. William Tavington
Col. William Tavington
Chris Cooper isCol. Harry Burwell
Col. Harry Burwell
Lisa Brenner isAnne Howard
Anne Howard
Tom Wilkinson isGen. Cornwallis
Gen. Cornwallis
Tchéky Karyo isJean Villeneuve
Jean Villeneuve
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paper Lives 2021
Undine 2020
Uncle Frank 2020
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Pieces of a Woman 2020
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
I, Robot 2004
Outsourced 2007
Monster Hunter 2020 me titra shqip