Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 312 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Parent Trap (1998)

The Parent Trap (1998)

Twice the Fun, Double the Trouble.Jul. 28, 1998United States127 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një kamp veror, dy vajza zbulojnë se janë binjake, të ndara në djep nga vendimi aberrant dhe egoist i prindërve të tyre për të lënë dhe për të ndarë vajzat. Të dy vajzat vendosin të ndërrojnë rolet për të takuar prindin që nuk kanë pasur kurrë dhe të planifikojnë ribashkimin e tyre. Telefonatat e furishme ndjekin njëra-tjetrën midis Londrës dhe Kalifornisë dhe martesa e papritur e babait të ardhshëm duket se minon planin, por binjaket kanë shumë shigjeta në harqet e tyre.

The Parent Trap (1998)
The Parent Trap (1998)
The Parent Trap (1998)
The Parent Trap (1998)
The Parent Trap (1998)
The Parent Trap (1998)
Titulli origjinal The Parent Trap
Vlerësimi IMDb 6.5 123,997 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 2,879 vota

Regjizori

Nancy Meyers
Regjizori

Aktorët

Lindsay Lohan isHallie Parker / Annie James
Hallie Parker / Annie James
Dennis Quaid isNick Parker
Nick Parker
Natasha Richardson isElizabeth James
Elizabeth James
Elaine Hendrix isMeredith Blake
Meredith Blake
Ronnie Stevens isGrandfather
Grandfather
Michael Lohan isLost Boy at Camp
Lost Boy at Camp
Michael Lohan Jr. isLost Boy at Camp
Lost Boy at Camp
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Someone Great (2019) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Paint 2020
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip