Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Paper Tigers 2021

The Paper Tigers 2021

May. 07, 2021United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Si adoleshentë, miqtë Danny, Hing dhe Jim ishin të pandashëm. Dishepuj besnikë të Master Cheung, ata stërviten dhe luftuan së bashku, duke planifikuar të bëhen ekspertët e ardhshëm të mëdhenj të arteve marciale. Por jeta i çoi ata në shtigje të ndryshme dhe kur Danny u largua për të marrë pjesë në një turne në Japoni, të tre miqtë u larguan.

Tridhjetë vjet më vonë, një tragjedi i bashkon ata: zotëria i tyre është vrarë dhe të tre përpiqen të mbajnë premtimin e tij për të kapur vrasësin. Jo më të rinj dhe të shkathët si dikur, ata së shpejti do të zbulojnë se kanë akoma shumë për të mësuar nga artet marciale dhe miqësia.

The Paper Tigers 2021
The Paper Tigers 2021
The Paper Tigers 2021
Titulli origjinal The Paper Tigers
Vlerësimi IMDb 6.3 1,183 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 30 vota

Regjizori

Quoc Bao Tran
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollow Man II 2006
Archenemy 2020
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)