Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Orphanage (2007) me Titra Shqip

The Orphanage (2007) me Titra Shqip

Një përrallë dashurie. Një histori tmerri.May. 20, 2007Spain105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua kthehet me familjen e saj në qytetin e saj të lindjes për të restauruar një jetimore të vjetër dhe për ta bërë atë një qendër kushtuar fëmijëve me aftësi të kufizuara. Mjedisi i ri emocionon imagjinatën e djalit të saj, i cili fillon të argëtohet me një lloj “shoku të padukshëm”. Por kur fantazitë fillojnë të bëhen më shqetësuese, gruaja fillon të kuptojë se diçka po kërcënon familjen e saj. Ajo më pas thërret një grup parapsikologësh që të përpiqen të kuptojnë origjinën e atyre pranive.

The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal El orfanato
Vlerësimi IMDb 7.4 150,357 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 2,110 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Breed (2006) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Savage 2019
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Out of Reach 2004