Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Old Ways (2020) me Titra Shqip

The Old Ways (2020) me Titra Shqip

Oct. 16, 2020USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cristina, një gazetare me prejardhje meksikane, udhëton në tokën e paraardhësve të saj, Veracruz, për të hetuar një histori që përfshin magji dhe shërues magjikë. Sapo arrin atje, ajo rrëmbehet nga një grup vendasish të cilët pohojnë se, e pushtuar nga djalli, ajo ka nevojë për një ekzorcizëm. Ndërsa përpiqet të shpëtojë nga një situatë makthi, Cristina ngadalë fillon të besojë se rrëmbyesit e saj mund të kenë të drejtë.

The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Old Ways
Vlerësimi IMDb 5.4 3,148 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Slender Man (2018) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey 2021
In the Earth (2021)
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)