Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Old Guard (2020) me Titra Shqip

The Old Guard (2020) me Titra Shqip

Përgjithmonë është më e vështirë se sa duketJul. 10, 2020USA125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për shekuj me radhë, bota e vdekshme është mbrojtur nga një grup nëntokësor i udhëhequr nga një luftëtare e quajtur Andy (Charlize Theron). Brenda ka mercenarë që janë shumë pranë njëri -tjetrit dhe që çuditërisht nuk mund të vdesin. Gjatë një misioni urgjent, aftësitë e jashtëzakonshme të anëtarëve të skuadrës befas bëhen publike. Tani i takon Andit dhe mbërritjes së fundit Nil (Kiki Layne) për të ndihmuar ekipin të shmangë rrezikun e paraqitur nga ata që, me çdo çmim, synojnë të përsërisin dhe shfrytëzojnë ekonomikisht këtë dhuratë.

The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Old Guard
Vlerësimi IMDb 6.7 145,296 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,992 vota

Regjizori

Aktorët

Charlize Theron isAndromache of Scythia / Andy
Andromache of Scythia / Andy
KiKi Layne isNile Freeman
Nile Freeman
Marwan Kenzari isYusuf Al-Kaysani / Joe
Yusuf Al-Kaysani / Joe
Luca Marinelli isNicolò da Genova / Nicky
Nicolò da Genova / Nicky
Anamaria Marinca isDr. Meta Kozak
Dr. Meta Kozak
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Betrayed 1988
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
2012 (2009) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip