Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip

The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip

Paratë nuk mund t'ju blejnë gjithçka - përveç pavdekësisë.Oct. 15, 2021United Kingdom93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Arkitekti Alfred Rott ka një reputacion si një femërzues i talentuar, me gojë të keqe dhe i krahut të djathtë politikisht. Pasi debaton me autoritetet për një qendër të re arti në Bruksel, ai merr pjesë në një orgji ekskluzive ku merr një ftesë për të vizituar një vetmitar të pasur dhe ekscentrik i cili e quan veten Duka i Madh i Korsikës në ishullin e Maltës. Ai e ngarkon atë të ndërtojë një mauzole të personalizuar në pritje të vdekjes së tij. Sidoqoftë, një shpërthim i malaries në ishull e detyron të gjithë popullsinë të largohet dhe vazhdimi i sëmundjes shkakton pandemi. Alfred, megjithatë, është i detyruar të qëndrojë për të përfunduar projektin i cili mund të jetë vepra më e madhe por e padukshme e artit e karrierës së tij të jashtëzakonshme.

The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica
Vlerësimi IMDb 5.5 96 vota

Regjizori

Daniel Graham
Regjizori

Aktorët

Peter Stormare isThe Grand Duke of Corsica
The Grand Duke of Corsica
Timothy Spall isAlfred Rott
Alfred Rott
Matt Hookings isSt. Francis of Assisi / Leos
St. Francis of Assisi / Leos
Adam Morse isGiacomo
Giacomo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Narco Sub 2021
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Stowaway 2021
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
Making Love 2000
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip