Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Oak Room (2020) me Titra Shqip

The Oak Room (2020) me Titra Shqip

Nuk do ta besoni atë që ndodhi në The Oak Room.Nov. 27, 2020Canada89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një stuhie të fortë bore, një endacak kthehet në qytetin e largët kanadez ku lindi për të shlyer një borxh të vjetër ndaj një banakieri. Kur ai i ofron të zgjidhë llogarinë duke i treguar atij një histori, ngjarjet kthehen shpejt në një përrallë të errët të keqidentifikimit, kryqëzimeve të dyfishta dhe dhunës tronditëse.

The Oak Room (2020) me Titra Shqip
The Oak Room (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Oak Room
Vlerësimi IMDb 5.5 1,093 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 18 vota

Regjizori

Cody Calahan
Regjizori

Aktorët

Ari Millen isMichael
Michael
Amos Crawley isThomas Coward
Thomas Coward
Avery Esteves isYoung Michael
Young Michael
Coal Campbell isYoung Gordon
Young Gordon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Nun (2018) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
Fireball (2009) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
The Expendables (2010) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip