Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Nun (2018) me Titra Shqip

The Nun (2018) me Titra Shqip

Lutuni për FaljeSep. 05, 2018USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një murgeshë e re vret veten në një abati në Rumani. Nga Vatikani për të ndriçuar ngjarjen, një prift me një të kaluar të stuhishme dhe një rishtar i ri dërgohen në pragun e betimeve. Së bashku ata do të zbulojnë sekretin profan të rendit, duke rrezikuar jo vetëm jetën e tyre, por edhe besimin dhe shpirtin e tyre.

The Nun (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Nun
Vlerësimi IMDb 5.3 128,988 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 4,789 vota

Regjizori

Corin Hardy
Regjizori

Aktorët

Demián Bichir isFather Burke
Father Burke
Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak
Ingrid Bisu isSister Oana
Sister Oana
Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Charlotte Hope isSister Victoria
Sister Victoria
Sandra Teles isSister Ruth
Sister Ruth
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cobra (1986) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Son 2021
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
The Boy Behind the Door (2021) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip