Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Number 23 (2007) me Titra Shqip

The Number 23 (2007) me Titra Shqip

Së pari të kap mendjen ... pastaj të kap jetën tënde.Feb. 23, 2007United States101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Walter Sparrow, tronditet duke lexuar _ numrin 23_ që gruaja e tij i jep për ditëlindjen e tij. Romani bëhet një mani për të, i cili gjen një sërë lidhjesh, të gjitha me numrin 23, midis tij dhe protagonistit të librit.

The Number 23 (2007) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Number 23
Vlerësimi IMDb 6.4 195,423 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,487 vota

Regjizori

Aktorët

Jim Carrey isWalter Sparrow / Fingerling
Walter Sparrow / Fingerling
Logan Lerman isRobin Sparrow
Robin Sparrow
Virginia Madsen isAgatha Sparrow / Fabrizia
Agatha Sparrow / Fabrizia
Danny Huston isIsaac French / Dr. Miles Phoenix
Isaac French / Dr. Miles Phoenix
Lynn Collins isSuicide Blonde / Mrs. Dobkins / Young Fingerling's Mother
Suicide Blonde / Mrs. Dobkins / Young Fingerling's Mother
Mark Pellegrino isKyle Finch
Kyle Finch
Rhona Mitra isLaura Tollins
Laura Tollins
Ed Lauter isFather Sebastian
Father Sebastian
David Stifel isHotel Clerk
Hotel Clerk
Corey Stoll isSergeant Burns
Sergeant Burns
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don 2006 me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
UFO (2018) me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021
Changeling (2008) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip