Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
The Normal Heart (2014) me Titra Shqip

The Normal Heart (2014) me Titra Shqip

Për të fituar një luftë, duhet të filloni njëMay. 25, 2014USA133 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ned Weeks (Mark Ruffalo) është një shkrimtar, i dashuri i të cilit Felix (Matt Boomer) u infektua me virusin AIDS dhe e bëri atë një aktivist të madh. Qëllimi i tij kryesor është t’i provojë botës se sëmundja nuk duhet të konsiderohet si “kanceri i homoseksualëve”. Në ndihmë të tij është Emma Brockner (Julia Roberts), një mjeke në një karrige me rrota e cila përqafon kauzën e tij duke e sjellë atë në komunitetin shkencor.

The Normal Heart (2014) me Titra Shqip
The Normal Heart (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Normal Heart
Vlerësimi IMDb 7.9 35,002 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 740 vota

Regjizori

Ryan Murphy
Regjizori

Aktorët

Mark Ruffalo isNed Weeks
Ned Weeks
Jim Parsons isTommy Boatwright
Tommy Boatwright
Matt Bomer isFelix Turner
Felix Turner
Julia Roberts isEmma Brookner
Emma Brookner
Taylor Kitsch isBruce Niles
Bruce Niles
Alfred Molina isBen Weeks
Ben Weeks
Denis O'Hare isHiram Keebler
Hiram Keebler
Remy Auberjonois isExamining Doctor
Examining Doctor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Music (2021) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
After the Wedding 2006 me Titra Shqip