Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip

The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip

Në kërkim të shpëtimit, ai do ta bëjë qytetin të bjerë shi gjaku.Oct. 05, 2018Indonesia121 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ito, një ish -përkrahës i Triadës, duhet të mbrojë një vajzë të re kur kthehet në shtëpi nga një punë jashtë vendit. Në këtë mënyrë ai do të duhet të përpiqet të mbajë larg botën kriminale në të cilën ishte pjesë dhe luftën e dhunshme që po luftohet në rrugët e Xhakartës.

The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Night Comes for Us
Vlerësimi IMDb 7 23,118 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 435 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Madame Claude 2021
The Girl from the Naked Eye (2012)
Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Thor (2011) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Tomb Raider (2018) me Titra Shqip