Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The New World (2005) me Titra Shqip

The New World (2005) me Titra Shqip

Pasi u zbulua, ajo ndryshoi përgjithmonë.Dec. 25, 2005United States151 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1607: kolonët fillojnë të vendosen dhe të ndërtojnë qytetet e tyre në tokën amerikane. Në Jamestown, konflikti midis indianëve amerikanë dhe burrave që mbërritën nga Evropa për të filluar një jetë të re duket se lehtësohet kur Pocahontas, njëra nga vendasit dhe John Smith, një ushtar i ushtrisë angleze, bien në dashuri …

The New World (2005) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal The New World
Vlerësimi IMDb 6.7 84,271 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 843 vota

Regjizori

Aktorët

Colin Farrell isCaptain Smith
Captain Smith
Christopher Plummer isCaptain Newport
Captain Newport
Christian Bale isJohn Rolfe
John Rolfe
Wes Studi isOpechancanough
Opechancanough
David Thewlis isWingfield
Wingfield
Yorick van Wageningen isCaptain Argall
Captain Argall
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Things (1998)
Ararat 2002
Madison 2001
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Prom Night 2008
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
Lovecut 2020
The Jacket (2005) me Titra Shqip