Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
The New Mutants 2020

The New Mutants 2020

It's time to face your demons.Aug. 26, 2020United States94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesë mutantë të rinj zbulojnë aftësitë e tyre ndërsa gjenden të mbyllur në një strukturë sekrete kundër vullnetit të tyre. Ata më pas do të përpiqen t’i shpëtojnë mëkateve të tyre të së kaluarës dhe të shpëtojnë vetveten.

The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
The New Mutants 2020
Titulli origjinal The New Mutants
Vlerësimi IMDb 5.3 58,089 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 2,032 vota

Regjizori

Aktorët

Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Adam Beach isDani's Father
Dani's Father
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Colbi Gannett isYoung Illyana
Young Illyana
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
The Vindicator (2020)
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
The Vault 2021
Gaia (2021) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip