Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Nest 2020

The Nest 2020

Having it all is never enough.May. 08, 2020United Kingdom, Canada107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në kërkim të mundësive të reja, sipërmarrësi ambicioz Rory lëviz me gruan dhe fëmijët e tij nga periferitë e sigurta amerikane në një rezidencë të vjetër në Mbretërinë e Bashkuar nga vitet 1980. Sidoqoftë, ekzistenca e tyre e re së shpejti kthehet në një makth: izolimi i shtyn anëtarët e familjes të largohen dhe t’i japin jetë një spirale vetëshkatërrimi nga e cila askush nuk do të mund të shpëtojë i padëmtuar.

The Nest 2020
The Nest 2020
The Nest 2020
The Nest 2020
The Nest 2020
Titulli origjinal The Nest
Vlerësimi IMDb 6.4 6,872 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 105 vota

Regjizori

Sean Durkin
Regjizori

Aktorët

Jude Law isRory O'Hara
Rory O'Hara
Carrie Coon isAllison O'Hara
Allison O'Hara
Oona Roche isSam O'Hara
Sam O'Hara
Wendy Crewson isAllison's Mum
Allison's Mum
Anne Reid isRory's Mum
Rory's Mum
Michael Culkin isArthur Davis
Arthur Davis
Michel Alexandre Gonzalez isFootball Player Fan
Football Player Fan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Inland Empire 2006
Monday (2021)
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Red Dot 2021
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Villain (2020)
Frontier(s) 2007
Exodus: Gods and Kings 2014
Bliss (2021)
Cruel Intentions 3 2004