Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Muppets (2011) me Titra Shqip

The Muppets (2011) me Titra Shqip

Ata janë më afër nga sa mendoni.Nov. 22, 2011USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gary dhe Mary kanë qenë tifozët numër një të Muppets për vite me radhë dhe gjatë një udhëtimi në Los Angeles ata shfrytëzojnë rastin për të vizituar teatrin nga i cili u transmetua shfaqja e animuar e kukullave. Në shoqërinë e kukullës Walter, ata zbulojnë pa dashje se studioja legjendare e regjistrimit është në pamjen e Tex Richmain, një naftëtar i paskrupullt, i cili synon të shpojë tokën në kërkim të më shumë arit të zi. Për të shmangur hipotezën e pafat, të tre do të ndihmojnë bretkosën Kermit të bëjë një shfaqje të re, por së pari duhet të ribashkojë bandën, pasi anëtarët kanë marrë rrugë të ndryshme: ariu Fozzie punon në një kazino, derri Piggy është i punësuar i një revista e modës, Kafsha e zymtë është shtruar në një klinikë rehabilitimi ndërsa gjeldeti Gonzo është menaxher i një industrie të madhe hidraulike.

The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Muppets
Vlerësimi IMDb 7.1 89,776 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,205 vota

Regjizori

James Bobin
Regjizori

Aktorët

Chris Cooper isTex Richman
Tex Richman
Rashida Jones isCDE Executive
CDE Executive
Steve Whitmire isKermit the Frog / Beaker / Statler / Rizzo / Link Hogthrob / The Newsman (voice)
Kermit the Frog / Beaker / Statler / Rizzo / Link Hogthrob / The Newsman (voice)
Eric Jacobson isMiss Piggy / Fozzie Bear / Animal / Sam Eagle / Marvin Suggs (voice)
Miss Piggy / Fozzie Bear / Animal / Sam Eagle / Marvin Suggs (voice)
Dave Goelz isGonzo / Dr. Bunsen Honeydew / Zoot / Beauregard / Waldorf / Kermit Moopet (voice)
Gonzo / Dr. Bunsen Honeydew / Zoot / Beauregard / Waldorf / Kermit Moopet (voice)
Bill Barretta isSwedish Chef / Rowlf / Dr. Teeth / Pepe The Prawn / Bobo / Foozie Bear / Whatnot Farmer / Muppet Gary (voice)
Swedish Chef / Rowlf / Dr. Teeth / Pepe The Prawn / Bobo / Foozie Bear / Whatnot Farmer / Muppet Gary (voice)
David Rudman isScooter / Janice / Miss Poogy / Wayne (voice)
Scooter / Janice / Miss Poogy / Wayne (voice)
Matt Vogel isSgt. Floyd Pepper / Camilla / Sweetums / 80's Robot / Lew Zealand / Uncle Deadly / Roowlf / Crazy Harry (voice)
Sgt. Floyd Pepper / Camilla / Sweetums / 80's Robot / Lew Zealand / Uncle Deadly / Roowlf / Crazy Harry (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Eltilerin Savaşı 2020
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
Grimm (2003) me Titra Shqip
Queenpins (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip