Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Mule (2014) me Titra Shqip

The Mule (2014) me Titra Shqip

Ka rëndësi ajo që është brenda.Mar. 10, 2014Australia103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1983, një njeri naiv u arrestua nga Policia Federale Australiane për fshehjen e një sasie vdekjeprurëse të narkotikëve në stomakun e tij. I vetëm dhe me frikë, “mushka” bën një zgjedhje të dëshpëruar dhe vendos të mbajë  provat që e gozhdojnë, duke sfiduar funksionet e tij trupore.

The Mule (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Mule
Vlerësimi IMDb 6.3 6,185 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 102 vota

Regjizori

Tony Mahony
Regjizori

Aktorët

Hugo Weaving isTom Croft
Tom Croft
Angus Sampson isRay Jenkins
Ray Jenkins
Georgina Haig isJasmine Griggiths
Jasmine Griggiths
John Noble isPat Shepherd
Pat Shepherd
Noni Hazlehurst isJudy Jenkins
Judy Jenkins
Nick Farnell isCustoms Scott
Customs Scott
Dave Lawson isCheeky Graeme
Cheeky Graeme
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Idiocracy 2006
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Initiation (2021)
We Can Be Heroes (2020)
Cherry 2021
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Death to 2020 2020