Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Mist (2007) me Titra Shqip

The Mist (2007) me Titra Shqip

Besimi i ndan, misteri i rrethon, por frika ndryshon gjithçka.Nov. 21, 2007United States126 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një stuhi e dhunshme godet një qytet të vogël në Maine: mëngjesin tjetër, një mjegull e çuditshme mbështjell të gjithë zonën. Fenomeni mban të zënë rob blerësit e supermarketeve, përfshirë David Drayton dhe djalin e tij pesë vjeçar. Thirrjet misterioze që dëgjohen duke ardhur nga mjegulla e trashë zbulojnë së shpejti praninë e krijesave të tmerrshme nga një dimension tjetër. Dhe ndërsa gjithandej shpërthen ferri, grupi i barrikaduar në dyqan përpiqet të mbijetojë …

The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Mist
Vlerësimi IMDb 7.1 285,887 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 3,502 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Plush (2013) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
The Empire Strikes Back 1980
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Inside (2007) me Titra Shqip
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip