Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Midnight Sky 2020

The Midnight Sky 2020

There's a universe between all of us.Dec. 10, 2020United States118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Augustine (George Clooney) është një shkencëtar i vetëm në Arktik duke u përpjekur të ndalojë Sully (Felicity Jones) dhe kolegët e saj astronautë të kthehen në Tokë, të goditur nga një katastrofë globale misterioze.

The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
The Midnight Sky 2020
Titulli origjinal The Midnight Sky
Vlerësimi IMDb 5.6 74,489 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,272 vota

Regjizori

Aktorët

George Clooney isAugustine Lofthouse
Augustine Lofthouse
Ethan Peck isYoung Augustine
Young Augustine
Tim Russ isMason Mosley
Mason Mosley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lazarus (2021) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Villain (2020)
The Guilty (2021) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip