Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Meg (2018) me Titra Shqip

The Meg (2018) me Titra Shqip

Aug. 09, 2018United States113 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesë vjet më parë, zhytësi me përvojë dhe kapiteni i Marinës Jonas Taylor hasi një rrezik të panjohur në luginat e panjohura të Hendekut Mariana dhe u detyrua të braktisë misionin e tij dhe gjysmën e ekuipazhit të tij. Aksidenti tragjik i dha atij një shkarkim të pandershëm, karrierë, madje edhe martesë, dhe dëshmia e tij se ai kishte qenë viktimë e një krijese prehistorike 70 metra të gjatë që besohej se ishte zhdukur për më shumë se një milion vjet ishte e padobishme. Sidoqoftë, kur, pas njëfarë kohe, një nëndetëse zhytet në të njëjtin vend dhe ka nevojë për ndihmë, Jonas kujtohet për një mision të veçantë që mund t’i kthejë reputacionin e tij.

The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Meg
Vlerësimi IMDb 5.6 157,495 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 5,330 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Santana (2020)
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020
Logan 2017
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip