Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Mauritanian 2021

The Mauritanian 2021

Feb. 12, 2021United Kingdom129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I ndaluar pa ndonjë arsye të vlefshme në burgun e Guantanamos për më shumë se një dekadë, Mauritaniani Mohamedou Ould Slahi kërkon ndihmën e avokatit Nancy Hollander që të mbrohet, më në fund të kthehet në liri dhe të tregojë abuzimet dhe torturat e pësuara nga zyrtarët amerikanë.

The Mauritanian 2021
The Mauritanian 2021
The Mauritanian 2021
The Mauritanian 2021
Titulli origjinal The Mauritanian
Vlerësimi IMDb 7.4 26,740 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 281 vota

Regjizori

Aktorët

Tahar Rahim isMohamedou Ould Slahi
Mohamedou Ould Slahi
Jodie Foster isNancy Hollander
Nancy Hollander
Benedict Cumberbatch isLt. Stuart Couch
Lt. Stuart Couch
Shailene Woodley isTeri Duncan
Teri Duncan
Zachary Levi isNeil Buckland
Neil Buckland
Langley Kirkwood isSergeant Sands
Sergeant Sands
Corey Johnson isBill Seidel
Bill Seidel
Matthew Marsh isGeneral Miller
General Miller
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To All the Boys: Always and Forever 2021
The Cooler (2003)
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Sylvie’s Love 2020
High Ground (2020)
Ocean’s Thirteen (2007) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)