Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip

The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip

Çdo gjë që ka një fillim ka një fund.Nov. 03, 2003United States129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta ka shpërthyer dhe ushtria e Makinerive përparon pa pushim në Sion. A do të jenë në gjendje të durojnë qytetarët e fortesës së fundit njerëzore derisa i Zgjedhuri të gjejë brenda vetes fuqinë dhe guximin për t’i dhënë fund konfliktit një herë e përgjithmonë?

The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Matrix Revolutions
Vlerësimi IMDb 6.7 458,470 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 7,132 vota

Regjizori

Aktorët

Keanu Reeves isThomas A. Anderson / Neo
Thomas A. Anderson / Neo
Hugo Weaving isAgent Smith
Agent Smith
Harry Lennix isCommander Lock
Commander Lock
Helmut Bakaitis isThe Architect
The Architect
Lambert Wilson isThe Merovingian
The Merovingian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Ultimatum 2007
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2021
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip