Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip

The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip

Lironi mendjen tuaj.May. 15, 2003United States138 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Neo dhe udhëheqësit rebelë kanë afërsisht 72 orë para se 250,000 sonda të zbulojnë Sionin dhe ta shkatërrojnë atë së bashku me banorët e tij. Ndërkohë, Neo duhet të vendosë se si ta shpëtojë Trinity nga një fat i errët që vazhdon ta shohë në ëndrrat e tij …

The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Matrix Reloaded
Vlerësimi IMDb 7.2 528,556 vota
Vlerësimi TMDb 7 7,961 vota

Regjizori

Aktorët

Keanu Reeves isThomas A. Anderson / Neo
Thomas A. Anderson / Neo
Hugo Weaving isAgent Smith
Agent Smith
Lambert Wilson isThe Merovingian
The Merovingian
Monica Bellucci isPersephone
Persephone
Daniel Bernhardt isAgent Johnson
Agent Johnson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue One: A Star Wars Story 2016
The Water Man (2021)
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
The Patriot 2000
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip