Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Matrix (1999) me Titra Shqip

The Matrix (1999) me Titra Shqip

Mirësevini në Botën e Vërtetë.Mar. 30, 1999United States136 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Neo është i bindur se ekzistojnë dy realitete shumë të dallueshme: njëra e përfaqësuar nga ekzistenca që ne drejtojmë çdo ditë, tjetra e fshehur dhe jo e arritshme për të gjithë. Neo synon të zbulojë të vërtetën në lidhje me Matrix – diçka që njerëzit nuk duan të flasin, një entitet misterioz dhe i panjohur që zotëron një fuqi të ligë mbi vetë ekzistencën e saj. Por çfarë është Matrix? Neo mendon se i vetmi njeri që mund t’u përgjigjet pyetjeve të tij është Morpheus, një personazh i çuditshëm, episodet e të të cilit tregohen në menyrë të çuditshme. Por do të jetë takimi me Trinity që ndihmon Neo për të zbuluar misterin e Matrix.

The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Matrix
Vlerësimi IMDb 8.7 1,724,800 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 19,465 vota

Regjizori

Aktorët

Keanu Reeves isThomas A. Anderson / Neo
Thomas A. Anderson / Neo
Hugo Weaving isAgent Smith
Agent Smith
Paul Goddard isAgent Brown
Agent Brown
Robert Taylor isAgent Jones
Agent Jones
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bloodsport 1988
Send It! (2021) me Titra Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip