Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1252 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx
The Marksman 2021

The Marksman 2021

Justice comes down to him.Jan. 15, 2021United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

The Marksman 2021 me Titra Shqip . -Jim Hanson, një blegtor dhe veteran i Luftës së Vietnamit, po kalon një kohë të vështirë. Ai jeton në Arizona, në kufirin SHBA-Meksikë, sapo ka humbur gruan e tij nga kanceri dhe banka është gati të hipotekojë pronën e tij të madhe. Jeta e tij ndërlikohet më shumë nga ardhja e papritur e dy emigrantëve të paligjshëm: një nënë me djalin e saj të vogël, duke ikur nga një kartel brutal meksikan. Pasi pa nënën e djalit te vogel të vdiste nga të shtënat e armëve, Jim e merr Miguelin e vogël nën krahun e tij mbrojtës, duke u gjendur brenda natës i ndjekur nga vrasës të palodhur dhe policë të korruptuar.

The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
The Marksman 2021
Titulli origjinal The Marksman
Vlerësimi IMDb 5.6 14,083 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 557 vota

Regjizori

Robert Lorenz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
The Last Exorcism (2010) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)