Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Marksman 2005

The Marksman 2005

Jan. 01, 2005United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup rebelësh çeçenë zënë një objekt termonuklear dhe kërcënojnë ta hedhin në erë në çdo moment. Për të parandaluar katastrofën, qeveria amerikane punëson Painter, një agjent i guximshëm i Forcave Speciale, duke e vendosur atë në krye të një komandoje shumë të specializuar kundër-terroriste …

The Marksman 2005
The Marksman 2005
The Marksman 2005
The Marksman 2005
Titulli origjinal The Marksman
Vlerësimi IMDb 4.1 4,327 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 60 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite Squad 2007
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Cordelia 2020
The Good Shepherd 2006
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Knockout 2020
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip