Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
The Map of Tiny Perfect Things 2021

The Map of Tiny Perfect Things 2021

One day. Infinite possibilities.Feb. 12, 2021United States99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një adoleshent jeton për fat të mirë të njëjtën ditë në një lak kohor të pafund. Por bota e tij do të përmbyset duke takuar një vajzë si ai të mbërthyer në një ngecje kohore. Ajo që vijon është një histori dashurie në të cilën të dy do të përpiqen të kuptojnë se si – dhe nëse – për t’i shpëtuar ditës së tyre të pafund.

 

The Map of Tiny Perfect Things 2021 me titra shqip

The Map of Tiny Perfect Things 2021
The Map of Tiny Perfect Things 2021
The Map of Tiny Perfect Things 2021
The Map of Tiny Perfect Things 2021
The Map of Tiny Perfect Things 2021
Titulli origjinal The Map of Tiny Perfect Things
Vlerësimi IMDb 6.8 13,872 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 353 vota

Regjizori

Ian Samuels
Regjizori

Aktorët

Al Madrigal isMr. Pepper
Mr. Pepper
Jorja Fox isGreta (Margaret's Mother)
Greta (Margaret's Mother)
Teance Blackburn isLottery Winner At Diner
Lottery Winner At Diner
Yoriko Haraguchi isFlight Attendant
Flight Attendant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Madame Claude 2021
Oxygen (2021)
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip