Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Manor (2021) me Titra Shqip

The Manor (2021) me Titra Shqip

Shijoni qëndrimin tuaj.Oct. 08, 2021USA81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një ishemi zvogëlon aftësinë e saj për t’u kujdesur për veten, Judith Albright (Barbara Hershey) transferohet në Golden Sun Manor, një strukturë jetese e ndihmuar me një reputacion të shkëlqyeshëm. Por, përkundër të gjitha përpjekjeve të stafit dhe miqësisë së sapolindur me banorin e moshuar Roland (Bruce Davidson), ngjarje të çuditshme dhe vizione makthi e bindin Judith se një prani e keqe po përndjek pasurinë e madhe.

Ndërsa banorët fillojnë të vdesin në mënyrë misterioze, paralajmërimet e furishme të Judith hidhen poshtë si fantazi. Nipi i saj i devotshëm Josh (Nicholas Alexander) gjithashtu mendon se frika e gruas është rezultat i demencës, jo i demonëve. Duke mos pasur askënd të gatshëm ta besojë atë, Judith duhet të shpëtojë nga kufijtë e azilit ose të bëhet viktimë e së keqes që banon atje.

The Manor (2021) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Manor
Vlerësimi IMDb 5.3 1,133 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 36 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Djinn (2021)
For the Sake of Vicious (2021)
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Species II 1998
Things Heard & Seen 2021
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip