Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
The Man with the Iron Heart 2017

The Man with the Iron Heart 2017

The true story of how the architect of the Holocaust was assassinatedMay. 25, 2017France120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1942. Rajhu i Tretë është në kulmin e tij kur rezistenca Çeke në Londër vendos të projektojë operacionin më ambicioz ushtarak të Luftës së Dytë Botërore: Antropoid. Dy rekrutë të rinj në të tridhjetat, Jozef Gabcík dhe Jan Kubis, dërgohen në Pragë për të vrarë Reinhard Heydrich, një udhëheqës i pamëshirshëm nazist i ngarkuar me SS dhe arkitekt i “zgjidhjes përfundimtare”.

The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
The Man with the Iron Heart 2017
Titulli origjinal The Man with the Iron Heart
Vlerësimi IMDb 6.4 14,930 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 543 vota

Regjizori

Aktorët

Jason Clarke isReinhard Heydrich
Reinhard Heydrich
Rosamund Pike isLina von Osten
Lina von Osten
Jack O'Connell isJan Kubiš
Jan Kubiš
Jack Reynor isJozef Gabčík
Jozef Gabčík
Mia Wasikowska isAnna Novák
Anna Novák
Stephen Graham isHeinrich Himmler
Heinrich Himmler
Thomas M. Wright isJosef Valčík
Josef Valčík
Barry Atsma isKarl Hermann Frank
Karl Hermann Frank
Enzo Cilenti isAdolf Opálka
Adolf Opálka
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

X2: X-Men United 2003
American Ninja 1985
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
New Gods: Nezha Reborn 2021
Sniper: Ghost Shooter 2016
Cosmic Sin 2021
Loaded (2008) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip