Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
The Man with the Iron Fists 2 2015

The Man with the Iron Fists 2 2015

Mar. 10, 2015United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Thaddeus gjendet i plagosur rëndë pranë një qyteti kinez të shekullit të 19-të, minatori Li Kung dhe gruaja e tij Ah Ni i ofrojnë strehim. Ndërsa burri shërohet, ai e gjen veten të përfshirë në një konflikt që i vë qytetarët kundër Mjeshtrit të lig, Ho, Klanit të tij të urryer të Beetle dhe Lordit të tmerrshëm Pi. Me Thadeusin në krah, Kung-u zemërbutë do të shndërrohet në një luftëtar vdekjeprurës.

The Man with the Iron Fists 2 2015
The Man with the Iron Fists 2 2015
The Man with the Iron Fists 2 2015
Titulli origjinal The Man with the Iron Fists 2
Vlerësimi IMDb 4.4 3,939 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 185 vota

Regjizori

Roel Reiné
Regjizori

Aktorët

RZA isThe Blacksmith
The Blacksmith
Pim Bubear isInnocence
Innocence
Cary-Hiroyuki Tagawa isLord Pi / Mayor Zhang
Lord Pi / Mayor Zhang
Carl Ng isMaster Ho
Master Ho
Grace Huang isGemini Female
Gemini Female
Andrew Lin isGemini Male
Gemini Male
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Dune 2021 me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Wild Dog 2021