Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

Nga një prej shkrimtarëve të mirënjohur të Star Trek dhe The Twilight Zone vjen një histori që tejkalon kohën dhe hapësirën ...Jun. 10, 2007USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Festa e papritur e daljes në pension e profesorit John Oldman kthehet në një mister kur burri u tregon kolegëve të tij se ai është në fakt një i pavdekshëm i cili po endet në tokë prej 14,000 vjetësh.

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man from Earth
Vlerësimi IMDb 7.9 180,524 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 1,655 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek (2009) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
The Pianist 2002
Love (2015) me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Bumblebee 2018